Army Men Trylogia
PC

Zalecany wiek: Od 12 lat
Język: AngielskiAngielski, Czeska instrukcjaCzeska instrukcja
Etykiety: Retro
Kod produktu: 10727
10
Kupując otrzymujesz 1 Kredyt
Można zamówić max. 5 szt. na klienta.
 • Kategorie

  PC / PC gry / Gry strategiczne

  Pakiet zawiera trzy gry z serii Army Men:

  Army Men : Air Attack

  W tej grze ulubione plastikowe wojska sterują plastikowymi helikopterami. Każdy z czterech helikopterów ma swoje specyficzne cechy, które wpływają na ich możliwości w poszczególnych misjach. Będziesz walczyć z wrogami w powietrzu i na ziemi, ostrzeliwane będą przez statki bojowe, a także przeżyjesz ciężkie chwile podczas nalotu motyli. Pod bezlitosnym ostrzałem wroga będziesz wykonywał zadania wojskowe i bronił swojego plastikowego honoru: złap ogromne misie, zniszcz zamki z piasku i uratuj sierżanta. Bez krwi, tylko prawdziwa walka figurek z plastiku.

  Army Men : Sarges Heroes

  Godzina 6:00. Siły Brązowych Żołnierzy zaatakowały Bravo Company Comando - Komando Żołnierskiego Garnizonu. Generał Plastro posiada nową broń masowego rażenia: lupę, bomby M-80 i dziecięce roboty. To robota dla sierżanta Sarga. Konieczne wyposażenie: M-60, pancerzownice, miotacze ognia, granaty, karabiny snajperskie, moździerze, wykrywacze min i mnóstwo amunicji. Powodzenia, żołnierzu!

  Army Men : R.T.S.

  W tej grze ulubione plastikowe wojska sterują plastikowymi bojowymi helikopterami. Każdy z czterech helikopterów ma swoje specyficzne cechy, które wpływają na ich możliwości w poszczególnych misjach. Będziesz walczyć z wrogami w powietrzu i na ziemi, ostrzeliwane będą przez statki bojowe. Pod bezlitosnym ostrzałem wroga będziesz wykonywał zadania wojskowe i bronił swojego plastikowego honoru.

 • Dodaj komentarz

  Zasady komentarzy

  Napisz pytania dotyczące zamówień na adres info@gamlery.pl, gdzie możemy Ci odpowiedzieć szybciej

  Dziękuję za uprzejmą dyskusję z innymi graczami. Wulgarne i niestosowne komentarze (np. linki do innych e-sklepów, posty poza tematem gry) są automatycznie usuwane.

  Komentarze (0)

 • Recenzja (0)

  Kupiłeś Army Men Trylogia? Pomóż innym wybrać i daj znać, jak Ci się podoba!