Konsola Nintendo Switch - Neon Red/Neon Blue (2019)
SWITCH

Nowa konsola od Nintendo łączy przenośną konsolę do gier z klasyczną domową. W każdej chwili możesz odłączyć konsolę od stacji dokującej i używać jej podobnie jak wydajnego tabletu z parą odłączanych kontrolerów po bokach.

To nowy model z lepszą wytrzymałością baterii.
Etykiety: Konsola do gier
Język: AngielskiAngielski
Kod produktu: 25709
1.210 1.280 zł

Zniżka obowiązuje do 26. 5. 2024 lub do wyprzedania zapasów

Kupując otrzymujesz 5 kredytów
Można zamówić max. 5 szt. na klienta.
 • ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

  - Nintendo Switch z pamięcią 32GB
  - lewy i prawy kontroler Joy-Con w kolorze czerwonym i niebieskim
  - Joy-Con grip (umożliwia połączenie obu kontrolerów Joy-Con w jedną całość)
  - parę pasków na rękę do Joy-Con
  - stacja dokująca Nintendo Switch (stacja dokująca służąca do połączenia konsoli z telewizorem)
  - kabel HDMI
  - adapter AC  ŁATWA GRA DLA DWÓCH OSÓB

  Wszechstronne kontrolery Joy-Con oferują wiele zaskakujących doświadczeń z gier. Dwa Joy-Cony mogą być używane każdy w jednej dłoni lub razem jako jeden kontroler za pomocą uchwytu Joy-Con grip. Można je również podłączyć do konsoli w trybie handheld lub podzielić się z przyjacielem i cieszyć się rozgrywką wieloosobową dla dwóch w obsługiwanych tytułach.

  Każdy Joy-Con posiada pełny zestaw przycisków i może być zatem używany jako niezależny kontroler, jest też wyposażony w akcelerometr i żyroskopowy sensor ruchu, co pozwala na niezależne sterowanie ruchami lewej i prawej ręki.

  Konsola Nintendo Switch - Neon Red/Neon Blue (2019)

  UDOSTĘPNIANIE ZDJĘĆ
  Nintendo Switch zawiera również wiele wbudowanych funkcji, które czynią go bardziej interaktywnym. Lewy Joy-Con zawiera przycisk Capture, który umożliwia graczom robienie natychmiastowych zrzutów ekranu ich rozgrywki i dzielenie się nimi z przyjaciółmi za pośrednictwem serwisów społecznościowych.

  FIGURKI AMIIBO I KAMERA RUCHOWA
  Prawy Joy-Con zawiera punkt NFC do interakcji z figurkami amiibo, jak również IR kamerę ruchową zdolną wykrywać odległość, kształty i ruch bliskich obiektów w grach specjalnie zaprojektowanych na potrzeby tych funkcji. Przykładowo, ta funkcja może określić, jak daleko znajduje się ręka gracza i czy układa kamień, papier czy nożyce.

  nintendo switch

  REALISTYCZNIEJSZE WIBRACJE
  Obydwa Joy-Cony prezentują zaawansowaną funkcję HD rumble, która pozwala graczom w kompatybilnych grach czuć o wiele bardziej realistyczną odpowiedź wibracyjną niż kiedykolwiek wcześniej. Efekt jest na tyle dokładny, że gracze mogą na przykład odczuć wibracje poszczególnych kostek lodu w szklance, którą właśnie Joy-Con symuluje. Dzięki funkcji HD rumble gracze będą mogli doświadczyć nowego stopnia realizmu, nieosiągalnego za pomocą samych tylko wzroku i słuchu.

  nswitch

  LOKALNY MULTIPLAYER
  Nintendo Switch dba również o to, aby łatwo pozostać w kontakcie z innymi graczami. Do 8 konsol może być połączonych w ramach lokalnego multiplayera. Gracze mogą postawić swoje konsole za pomocą wbudowanego stojaka, podzielić się z innymi Joy-Conami i cieszyć się rozgrywką wieloosobową nawet poza domem.

  ONLINE MULTIPLAYER
  Konsola wspiera multiplayer online, do którego działania potrzebne jest płatne członkostwo Nintendo Online, oferujące oprócz możliwości grania przez internet również inne bonusy. Obejmuje to dostęp do biblioteki gier NES i SNES, chmurowe magazynowanie zapisanych gier i inne korzyści. Do subskrypcji należy również aplikacja mobilna dla smartfonów, która pozwala użytkownikom zapraszać znajomych do gry, ustalać terminy gier i rozmawiać z innymi podczas grania w kompatybilne tytuły.

  ULEPSZONA KONTROLA RODZICIELSKA
  Zaawansowaną kontrolą rodzicielską możesz pilnować swoich pociech, ale również drogie połówki. Można ustawiać limity czasowe, po których entuzjasta gier zostanie poinformowany, że powinien skończyć, ale również śledzić statystyki, w którą grę gra najwięcej. Wszystko jest kontrolowane za pomocą aplikacji mobilnej dla telefonów i tabletów z systemem Android oraz iOS.

 • Dodaj komentarz

  Zasady komentarzy

  Napisz pytania dotyczące zamówień na adres info@gamlery.pl, gdzie możemy Ci odpowiedzieć szybciej

  Dziękuję za uprzejmą dyskusję z innymi graczami. Wulgarne i niestosowne komentarze (np. linki do innych e-sklepów, posty poza tematem gry) są automatycznie usuwane.

  Komentarze (0)

 • Recenzja (0)

  Kupiłeś Konsola Nintendo Switch - Neon Red/Neon Blue (2019)? Pomóż innym wybrać i daj znać, jak Ci się podoba!