Kontroler DualShock 4 V2 - Czarny
PS4

Czarny kontroler do konsoli PlayStation 4.

Kontroler wykorzystuje podobny design do poprzedniego DualShock 3, ale wprowadza tak wiele innowacji, że praktycznie go nie poznasz. Dzięki nim jest to najbardziej dopracowany i najwygodniejszy kontroler PlayStation do tej pory.

Jest to nowa wersja z przezroczystym paskiem na trackpadzie.
Zalecany wiek: Dla wszystkich
Etykiety: Pad gamingowy
Język: AngielskiAngielski
Kod produktu: 17545
250
Kupując otrzymujesz 11 kredytów
Można zamówić max. 2 szt. na klienta. • DOPRACOWANE SPUSTY

  Przyciski R2 i L2 zyskały zmodyfikowaną konstrukcję i technologię. Teraz działają jak prawdziwe spusty, więc podczas strzelania będziesz miał wrażenie, jakbyś miał palec na prawdziwym spuście broni. Doskonale sprawdzają się również w grach wyścigowych, gdzie możesz płynnie dozować gaz lub hamowanie.

  WBUDOWANY GŁOŚNIK
  Zanurz się w grze i poczuj każdy szczegół dzięki efektom dźwiękowym dochodzącym bezpośrednio z kontrolera. W niektórych grach na przykład usłyszysz komunikaty z walkie-talkie lub inne specjalne dźwięki.  PANEL DOTYKOWY
  DualShock 4 wprowadza zupełnie nową formę sterowania w postaci panelu dotykowego, bardzo podobnego do tego z laptopów. Służy on do klikania, przeciągania i upuszczania przedmiotów w grze, otwierając tym samym ekscytujące możliwości rozgrywki.

  PODŁĄCZENIE SŁUCHAWEK
  Bezpośrednio w kontrolerze znajduje się gniazdo jack 3,5 mm, do którego można podłączyć dowolne słuchawki. Już nie musisz przeszkadzać reszcie rodziny podczas gry, ani kupować drogich headsetów.

  LISTWA ŚWIETLNA
  Zintegrowana listwa świetlna, która świeci różnymi kolorami – i pomaga kamerze PlayStation śledzić Twoją pozycję. W grach zmienia kolor np. w zależności od aktualnego zdrowia Twojej postaci, a także miga jak syrena policyjna.

 • Dodaj komentarz

  Zasady komentarzy

  Napisz pytania dotyczące zamówień na adres info@gamlery.pl, gdzie możemy Ci odpowiedzieć szybciej

  Dziękuję za uprzejmą dyskusję z innymi graczami. Wulgarne i niestosowne komentarze (np. linki do innych e-sklepów, posty poza tematem gry) są automatycznie usuwane.

  Komentarze (0)

 • Recenzja (0)

  Kupiłeś Kontroler DualShock 4 V2 - Czarny ? Pomóż innym wybrać i daj znać, jak Ci się podoba!