Kontrolery Joy-Con - Blue/Neon Yellow
SWITCH

Wszechstronne Joy-Cony oferują mnóstwo zaskakujących wrażeń z gier. Dwa Joy-Cony można używać każdy w jednej ręce lub razem jako jeden kontroler gier za pomocą uchwytu Joy-Con. Można je również podłączyć do konsoli w trybie przenośnym lub podzielić się z przyjacielem, aby cieszyć się rozgrywką wieloosobową dla dwojga w obsługiwanych tytułach.

Etykiety: Pad gamingowy, Akcesoria
Język: AngielskiAngielski
Kod produktu: 31645
279 360 zł

Zniżka obowiązuje do 26. 5. 2024 lub do wyprzedania zapasów

Kupując otrzymujesz 3 Kredyty
Można zamówić max. 5 szt. na klienta.
 • Pady Joy-Con - Blue/Neon Yellow

  KAŻDY JOY-CON JEST OSOBNY

  Każdy Joy-Con posiada własny pełen zestaw przycisków i może być zatem używany jako niezależny kontroler, a ponadto wyposażony jest w akcelerometr i żyroskopowy czujnik ruchu, co umożliwia niezależną kontrolę ruchu prawej i lewej strony.

  DZIELCIE SIĘ DOŚWIADCZENIAMI
  Lewy Joy-Con posiada ponadto przycisk Capture, który umożliwia graczom jednym kliknięciem wykonywanie natychmiastowych zrzutów ekranu swojej gry i dzielenie się nimi ze znajomymi za pośrednictwem sieci społecznościowych.

  KAMERA RUCHOWA
  Prawy Joy-Con zawiera punkt NFC do interakcji z figurkami amiibo oraz kamerę ruchową IR zdolną do wykrywania odległości, kształtów i ruchu pobliskich obiektów w grach specjalnie zaprojektowanych dla tych funkcji. Na przykład ta funkcja pozwala określić, jak daleko jest ręka gracza i jaki kształt tworzy.

  ZAWSZE WIBRACJE
  Joy-Cony wprowadzają również zaawansowaną funkcję HD rumble, która pozwala graczom w kompatybilnych grach doświadczyć znacznie bardziej realistycznego odpowiedzi wibracyjnych niż kiedykolwiek wcześniej. Efekt jest na tyle szczegółowy, że gracze mogą na przykład odczuć wibracje poszczególnych kostek lodu w środku szklanki, którą Joy-Con będzie symulować. Dzięki funkcji HD rumble gracze będą mogli odczuć nowy poziom realizmu, nieosiągalny za pomocą samych oczu i uszu!

 • Dodaj komentarz

  Zasady komentarzy

  Napisz pytania dotyczące zamówień na adres info@gamlery.pl, gdzie możemy Ci odpowiedzieć szybciej

  Dziękuję za uprzejmą dyskusję z innymi graczami. Wulgarne i niestosowne komentarze (np. linki do innych e-sklepów, posty poza tematem gry) są automatycznie usuwane.

  Komentarze (0)

 • Recenzja (0)

  Kupiłeś Kontrolery Joy-Con - Blue/Neon Yellow? Pomóż innym wybrać i daj znać, jak Ci się podoba!