Kontrolery Joy-Con - Neon Purple/Neon Orange
SWITCH

Wszechstronne Joy-Cony oferują mnóstwo zaskakujących wrażeń z gier. Dwa Joy-Cony można używać każdy w jednej ręce lub razem jako jeden kontroler za pomocą uchwytu Joy-Con grip. Można je również podłączyć do konsoli w trybie handheld lub podzielić się z przyjacielem i cieszyć się rozgrywką multiplayerową dla dwóch osób w obsługiwanych tytułach.
Etykiety: Pad gamingowy, Akcesoria
Język: AngielskiAngielski
Kod produktu: 31644
279 360 zł

Zniżka obowiązuje do 26. 5. 2024 lub do wyprzedania zapasów

Kupując otrzymujesz 3.00 Kredyty 2.00 Kredyty
Kredyt boost otrzymasz jeszcze minut
Można zamówić max. 5 szt. na klienta.
 • Kontrolery Joy-Con - Neonowi Fioletowi/Neonowa Pomarańcza

  KAŻDY JOY-CON JEST NIEZALEŻNY

  Każdy Joy-Con ma własny pełny zestaw przycisków i może być więc używany jako niezależny kontroler, a także wyposażony jest w akcelerometr i żyroskopowy czujnik ruchu, co umożliwia niezależne prawe i lewe sterowanie ruchem.

  DZIELCIE SIȨ DOŚWIADCZENIAMI
  Lewy Joy-Con zawiera dalej przycisk Capture, który pozwala graczom jednym kliknięciem wykonywać natychmiastowe zrzuty ekranu ich gry i dzielić się nimi ze znajomymi poprzez sieci społecznościowe.

  KAMERA RUCHOWA
  Prawy Joy-Con zawiera punkt NFC dla interakcji z figurkami amiibo tak samo jak IR kamerę ruchową zdolną do wykrywania odległości, kształtów i ruchu pobliskich obiektów w specjalnie zaprojektowanych do tych funkcje grach. Na przykład, ta funkcja potrafi określić, jak daleko jest ręka gracza i jaki kształt przyjmuje.

  ZAŁOŻONE WIBRACJE
  Joy-Cony wprowadzają także zaawansowaną funkcję HD rumble, która w kompatybilnych grach umożliwia graczom odczuwanie o wiele bardziej realistycznych odpowiedzi wibracyjnych niż kiedykolwiek wcześniej. Efekt ten jest na tyle szczegółowy, że gracze mogą np. czuć wibracje poszczególnych kostek lodu w szklance, którą aktualnie symuluje Joy-Con. Dzięki funkcji HD rumble gracze będą mogli odczuć nowy poziom realizmu, nieosiągalny za pomocą samych wzroku i słuchu!

 • Dodaj komentarz

  Zasady komentarzy

  Napisz pytania dotyczące zamówień na adres info@gamlery.pl, gdzie możemy Ci odpowiedzieć szybciej

  Dziękuję za uprzejmą dyskusję z innymi graczami. Wulgarne i niestosowne komentarze (np. linki do innych e-sklepów, posty poza tematem gry) są automatycznie usuwane.

  Komentarze (0)

 • Recenzja (0)

  Kupiłeś Kontrolery Joy-Con - Neon Purple/Neon Orange? Pomóż innym wybrać i daj znać, jak Ci się podoba!