Książka The Art Of Death Stranding

W Ameryce, na krawędzi globalnej katastrofy, Sam Bridges musi przedzierać się przez opustoszałą krainę pełną niebezpieczeństw z innego świata. Na jego barkach spoczywa misja uratowania ludzkości od apokalipsy.

Merchandise: Książka, Artbook, The Art Of
Język: AngielskiAngielski
Kod produktu: 31294
Liczba stron: 256
Format: 273mm x 302mm, twarda oprawa
Wydawca: Titan Books
Język: angielski
212
Kupując otrzymujesz 8 kredytów
Można zamówić max. 5 szt. na klienta.
 • Książka jest w całości w języku angielskim.

  Legendarny japoński twórca Hideo Kojima obiecuje graczom, że jego gra da im zupełnie nowe doświadczenie. W niedalekiej przyszłości na całej planecie zaobserwowano zagadkowe eksplozje rozpoczynające ciąg dziwnych wydarzeń nazwanych potem Death Stranding. Duchy zaczęły wędrować po powierzchni ziemi, na której żyje już tylko garstka ludzi. Jeden z ocalałych – Sam Bridges – udaje się w długą podróż, aby uratować ludzkość od zbliżającej się zagłady.

  Książka The Art of Death Stranding jest wypełniona aż po brzegi konceptami z procesu tworzenia gry, również tymi, które nie zostały wykorzystane w finalnym produkcie. Na kartkach artbooka zobaczycie najróżniejsze stworzenia i lokacje ze świata gry. W książce znajdziecie również dzieła znanego artysty – Yojiego Shinkawy – który pomagał przy tworzeniu Death Stranding.

  Książka The Art Of Death Stranding
  Książka The Art Of Death Stranding
  Książka The Art Of Death Stranding
 • Dodaj komentarz

  Zasady komentarzy

  Napisz pytania dotyczące zamówień na adres info@gamlery.pl, gdzie możemy Ci odpowiedzieć szybciej

  Dziękuję za uprzejmą dyskusję z innymi graczami. Wulgarne i niestosowne komentarze (np. linki do innych e-sklepów, posty poza tematem gry) są automatycznie usuwane.

  Komentarze (0)

 • Recenzja (0)

  Kupiłeś Książka The Art Of Death Stranding? Pomóż innym wybrać i daj znać, jak Ci się podoba!