Warhammer 40,000: Dawn of War 3
PC

Zalecany wiek: Od 16 lat
Etykiety: Sci-Fi, Real-time strategie
Kod produktu: 26373
18 40 zł

Zniżka obowiązuje do 30. 12. 2024 lub do wyprzedania zapasów


Można zamówić max. 5 szt. na klienta.
 • Minimalne wymagania

  Sprawdź, czy twój komputer spełnia wymagania gry
  (strona w języku angielskim)

  Kategorie

  PC / PC gry / Gry strategiczne
  Trzecia część popularnej serii RTS wraca do korzeni. Możesz spodziewać się budowy bazy, tak jak w pierwszej części, a w kampanii będziesz na przemian grać trzema frakcjami: Kosmicznymi Marines, Orkami i Eldarami. Autorzy przygotowują również szereg nowości, które jednak będą szanować oryginalną rozgrywkę RTS swoich poprzedników.  UWOLNIJCE OLBRZYMY

  Przejmij kontrolę nad imponującymi maszynami wojennymi i z pomocą najlepszych postaci z całej historii Dawn of War przechyl szalę zwycięstwa na swoją stronę. Niech Imperialny Rycerz (kosmiczni marines), rozwrzeszczany Gorkanauta (orkowie) lub nieustępliwy Wraithknight (Eldarowie) odwrócą losy bitwy.

  KOLOSALNE BITWY
  Seria Dawn of War słynie z epickiej akcji, a te zapierające dech w piersiach bitwy powracają - tym razem przełamując wszelkie granice. Stań na czele masywnych armii maszerujących przez agresywny, wulkaniczny teren lub poprowadź flotę bitewną w kosmicznej bitwie.

  Warhammer 40.000: Dawn of War 3 - Limited Edition (PC)

  WPROWADŹ ELITARNE WOJSKA
  Wynieś swoje plany taktyczne na zupełnie nowy poziom, wdrażając potężne drużyny elitarne. Każda z nich posiada unikalne umiejętności i bonusy, które zapewnią Ci nowe strategie ofensywne, pozwalające pokonać wrogów.

  NISZCZYCIELSKIE MOCE
  Zalej pole bitwy niszczycielską siłą swoich superumiejętności. Zlikwiduj ​​wrogich Marines bombardowaniem z orbity, wykorzystaj widmowe burze do atakowania niczego niepodejrzewających przeciwników jako Eldarzy, a jako Orkowie rozpętaj potęgę bitewnych statków Rok.

  Warhammer 40.000: Dawn of War 3 - Limited Edition (PC)

  KAMPANIA TRZECH FRAKCJI
  W alternatywnych misjach odkryjesz, co czyni każdą stronę tak groźnym przeciwnikiem. Szybko zrozumiesz siłę i zalety  Kosmicznych Marines, Orków i Eldarów, a także poznasz zasady wszechświata w wojnie bez bohaterów i złoczyńców.

  WŁADZA JEDNEJ ARMII
  Zbuduj własną armię od podstaw. Prowadź swoich wiernych żołnierzy bitwę po bitwie i rzuć się z nimi na wymagające misje kampanii i ekscytujące bitwy wieloosobowe.

  Warhammer 40.000: Dawn of War 3 - Limited Edition (PC)

  NOWY ŚWIT ON-LINE
  Siej spustoszenie ze swoją armią w trybie kooperacji online. Dołącz do społeczności graczy i twórz nowe sojusze - a potem zdradź swoich "przyjaciół" i walcz z nimi na pełnych wybuchów i chaosu mapach PvP.

 • Dodaj komentarz

  Zasady komentarzy

  Napisz pytania dotyczące zamówień na adres info@gamlery.pl, gdzie możemy Ci odpowiedzieć szybciej

  Dziękuję za uprzejmą dyskusję z innymi graczami. Wulgarne i niestosowne komentarze (np. linki do innych e-sklepów, posty poza tematem gry) są automatycznie usuwane.

  Komentarze (0)

 • Recenzja (0)

  Kupiłeś Warhammer 40,000: Dawn of War 3? Pomóż innym wybrać i daj znać, jak Ci się podoba!